Шановні абоненти!!!

Якщо Ви оплачуєте послуги постачання холодної води згідно показників приладів обліку і Ваш лічильник не пройшов державну повірку – його необхідно повірити або встановити новий. Дана інформація стосується лічильників, дата виготовлення яких знаходиться поза межами міжповірочного інтервалу у чотири роки ( лічильники виготовлені до 2014 року ). Тому зверніть увагу на дату виготовлення лічильника холодної води або на дату останньої повірки, якщо така проводилась.

Згідно Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» з 29 листопада 2017 повірка та ремонт засобів квартирних приладів обліку води, які знаходяться у власності фізичних осіб, здійснюватиметься за кошти абонентів. Оформити заявку на проведення повірки/заміни лічильника холодної води Ви можете в контрольно-сервісному пункті КП «НУВКГ» (вул.  Козача 5, тел. 2-04-49;       моб. 0979561427)

Роботи з повірки/заміни лічильників холодної води будуть проводитися планово, слідкуйте за оголошеннями біля ваших підїздів!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.