До відома споживачів!

Повідомляємо Вас про те, що споживачам, які мають заборгованість за послуги водопостачання та водовідведення, буде тимчасово припинено надання  послуг водовідведення.  Відключення буде проводитись не потрапляючи до вашого помешкання.
У разі сплати заборгованості, Ви повинні пред’явити квитанцію  в абонентський відділ КП «НУВКГ»  за адресою: м.  Ніжин, вул. Червонокозача, 5, тел. 2-34-86, 2-51-76.
Також, Ви маєте можливість особисто з’явитися в абонентський відділ КП «НУВКГ» на співбесіду, щодо вирішення питання реструктуризації  Вашої заборгованості.
У разі незацікавленості у вирішенні питання  та несплати суми боргу  по Вашій заборгованості або неявки, ВАМ ТИМЧАСОВО БУДЕ ПРИПИНЕНО НАДАНЯ ПОСУЛУГ ВОДОВІДВЕДЕННЯ, а матеріали, щодо стягнення з Вас заборгованості за  спожиті  послуги  будуть передані до суду.
Повторне підключення буде проводитись протягом 5 днів, після повного погашення заборгованості та після додаткової оплати за підключення   631  грн.     00 коп.
Кожного місяця до Ніжинського міськрайонного суду подаються матеріали про стягнення  з споживачів боргів за послуги водопостачання та водовідведення, ТОМУ СПЛАЧУЙТЕ ЗА ПОСЛУГИ ВЧАСНО!!!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.