Архивы за день Март 29th, 2018

До відома спoживачів!

Ремонтні роботи, які проводилися  по вул. Об»їжда -Чехова, Об»їжда-Корчагіна закінчені. Водопостачання здійснюється в нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

До відома споживачів!

29 березня 2018 р. внаслідок аварії на водопровідній мережі можливі перебої з водопостачанням по вул. Об»їжда -Чехова, Об»їжда-Корчагіна .  Орієнтовний час виконання ремонтних робіт з 16 год. до 21 год. Після закінчення ремонтних робіт водопостачання буде здійснюватися в нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності. Адміністрація

До відома споживачів!

Ремонтні роботи, які проводилися на розі вулиць Шевченка — Корчагіна  закінчені. Водопостачання здійснюється в нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності.

До відома споживачів!

29 березня 2018 р. внаслідок аварії на водопровідній мережі на розі вул. Шевченка-         вул. Корчагіна можливі перебої з водопостачанням.  Орієнтовний час виконання ремонтних робіт з 14 год. до 18 год. Після закінчення ремонтних робіт водопостачання буде здійснюватися в нормальному режимі. Приносимо вибачення за незручності.